نخ و نقشه فرش کد 9

جدید

نخ و نقشه تابلوفرش دستباف طرح کد 9 با 60 رنگ و 10 رنگ ابریشم به ابعاد 1220 در 882 گره (رجشمار 46) و سایز 185 در 134 سانتی متر تهیه شده از با کیفیت ترین نخ های مرینوس و ابریشم. بصورت گلوله شده و همراه با نقشه کامپیوتری و صوتی

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز:

2,755,000 تومان

2,900,000 تومان

- +

برند : شرکت فرش زرین

 
بررسی تخصصی

انتخاب نقشه

اولین مرحله برای تولید یک فرش دستباف نفیس، انتخاب یک نقشه زیبا و تهیه مواد اولیه آن، یا به عبارتی نخ و نقشه فرش دستباف می باشد. در این مرحله، تحقیق و کسب آگاهی از سلیقه مصرف کنندگان مهمترین شاخص برای انتخاب نقشه قالی به شمار می رود. اگر با هدف فروش، اقدام به بافت فرش میکنید در این زمینه تحقیق کافی را داشته باشید تا راحت تر بتوانید فرش خود را به فروش برسانید. البته ما سعی کرده ایم زیباترین و پرفروش ترین نقشه های فرش تبریز را در اختیار شما قرار دهیم که نقشه کد 9 نیز یک نمونه از آنها میباشد. این نقشه بصورت کامپیوتری یا سنتی (به انتخاب خودتان) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. علاوه بر این میتوانید از نقشه صوتی این طرح نیز استفاده کنید که می تواند باعث افزایش سرعت کار شما شود. ما معتقدیم بهترین گزینه در حال حاضر بافت به صورت سفارشی است به این معنی که ابتدا مشتری خود را بیابید و سپس با سفارش او کار خود را آغاز نمایید. اما اگر نتوانسته اید سفارش بگیرید و شخصا اقدام به انتخاب نقشه و شروع کار نموده اید می توانید از خدمات رایگان بازار الکترونیک فرش مشهد برای اعلام پیش فروش کار خود استفاده نمایید. ما برای کمک به بافنده ها طرح پیش فروش فرش های در حال بافت بافندگان را به اجرا گذاشته ایم که می توانید برای آشنایی با این طرح به صفحه پیش فروش فرش و تابلو فرشهای دستباف مراجعه نمایید یا راهنمای پیش فروش فرش روی سایت را مطالعه کنید.

 

کیفیت نخ

اگرچه انتخاب نقشه فرش اهمیت فروانی دارد اما از آن مهم تر استفاده از نخ های با کیفیت برای بافت است. همانطور که می دانید برای بافت فرش های تبریز و فرش های رجشمار بالا از نخ های مرینوس استفاده می شود. مرینوس نام نوعی نژاد گوسفند خارجی است که دارای پشمی بسیار ظریف می باشد. در حال حاضر نخ های مرینوس با سطوح کیفی مختلف در بازار موجود است که طرح فرش دستباف کد 9 از مرغوب ترین انواع آن تهیه شده است و با تضمین کیفیت عرضه می شود. علاوه بر این در این فرش 10 رنگ ابریشم هم مورد استفاده قرار می گیرد که باعث زیبایی هرجه بیشتر آن می شود.

 

کیفیت رنگرزی

کیفیت رنگرزی نیز از دیگر فاکتورهای مهم برای انتخاب نخ و نقشه فرش می باشد. اگر نخ ها به شکل مطلوبی رنگرزی نشده باشند پس از شستشو یا در مجاورت نور زیبایی و شفافیت خود را از دست خواهند داد. انتخاب رنگزای مناسب، استفاده از حمام رنگ متناسب با نوع نخ و ماده رنگزا، استفاده از آب و حرارت مناسب و ... از عوامل مهم در کیفیت رنگرزی نخ ها می باشند که فقط از عهده یک رنگرز خبره و با تجربه بر می آید. طرح کد 9 نیز توسط خبره ترین رنگرزها و با کیفیت عالی رنگرزی شده است

ما تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا با استفاده از نیروهای متخصص بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم. اگر انتخاب شما طرح کد 9 است هم اکنون می توانید کار خود را آغاز نمایید. ما تاپایان کار در کنار شما خواهیم بود. شما می توانید پس از اتمام کار بافت، برای مرحله شور و پرداخت تابلو فرش خود نیز با ما تماس بگیرید.

 

 
جزئیات فنی
تولید کنندهشرکت فرش زرین
تعداد رنگ60
تعداد رنگ ابریشم10
ابعاد (گره)1220*882
سایز (سانتی متر)185*134
جنسمرینوس
نوع طرحفرش و زیرپایی

نظرات

محصولات بازدیدشده

منو

مقایسه 0