فرش ماشینی 

فرش ماشینی امروزه به جزء جدا نشدنی منزل بسیاری از ایرانیان تبدیل شده است. بازار الکترونیک فرش مشهد به عنوان تنها مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات بازار فرش مشهد در فضای مجازی، امکان خرید فرش از بازار فرش ماشینی مشهد را به صورت آنلاین و با پایین‌ترین قیمت در سراسر کشور فراهم نموده است. مجموعه ای عظیم و زیبا از با کیفیت ترین فرش های ماشینی ایران شا...

بیشتر
 • انتخاب بر اساس تولید کننده
  انتخاب بر اساس تولید کننده

  امروزه یکی از روش‌های کسب اطمینان از کیفیت کالاهای موجود در بازار، شناخت تولید کننده و یا به عبارتی برند محصول است. در هنگام خرید فرش ماشینی نیز با توجه به وجود فرش‌های مختلف در بازار که از لحاظ کیفیت، تفاوت زیادی با یکدیگر دارند، شناخت برند فرش از اهمیت فراوانی برخوردار است. البته همانگونه که در مقاله هشدار مهم در هنگام خرید فرش ماشینی که در همین پایگاه منتشر شده است توضیح داده ایم، حتما باید از اصل بودن فرش مورد نظر خود اطمینان پیدا کنید. بازار الکترونیک فرش مشهد مفتخر است که با ارائه بهترین و شناخته شده‌ترین برندهای فرش‌های ماشینی کشور و تضمین اصل بودن آن، گامی در راستای حمایت از مشتریان برداشته است.

 • فرش های 500، 700، 1000 و 1200 شانه
  فرش های 500، 700، 1000 و 1200 شانه

  هر فرش ماشینی دارای دونوع تراکم بافت می باشد که عامل اصلی تعیین قیمت فرش ماشینی نیز به شمار می روند. یکی تراکم عرضی که به آن شانه می گویند و دیگری تراکم طولی. هرچه شانه و تراکم فرش بالاتر می رود نقش ها ظریفتر و زیباتر میگردند و به تناسب آن قیمت فرش نیز بیشتر می گردد. در حال حاضر فرش های تولید شده در شهر مشهد اعم از فرش مشهد، فرش نگین مشهد، فرش زمرد مشهد، فرش آرا مشهد و فرش پرشین مشهد با تراکم های 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه و از با کیفیت ترین الیاف شرکت درالون آلمان بافته می شوند.

 • انتخاب بر اساس رنگ زمینه
  انتخاب بر اساس رنگ زمینه

  صد و پنجاه سال پیش، ادگار آلن پو شاعر و نویسنده مشهور آمریکایی نوشت: «روح یك خانه فرش است.» گفته او به این معنی است كه فرش اساس طراحی خانه است و همه چیز به دنبال آن می‌آید. وقتی فرشی را برای یك اتاق انتخاب می‌كنید، چیدمان كلی اتاق را تعیین كرده‌اید، وقتی فرش یا فرش‌هایی را برای یك اتاق انتخاب می‌كنید، در واقع رنگ‌های اصلی آن اتاق را نیز تعیین كرده‌اید. انتخاب کردن فرش در ابتدا و بعد سراغ خرید مبلمان و دیگر وسایل رفتن بسیار راحت‌تر از راه‌های دیگر است. قبل از خرید فرش ماشینی حتما رنگ کفپوش‌های منزلتان را که می‌خواهید فرش‌ها را روی آن پهن کنید در نظر بگیرید، اگر این کفپوش‌ها رنگ‌های خنثی دارند کار راحت‌تری را در پیش خواهید داشت، اما اگر کفپوش‌های خانه‌تان رنگ‌هایی مثل طیف قهوه ای دارد حتما فرش‌هایی را انتخاب کنید که با کفپوش‌ها هماهنگی داشته باشد، البته به گفته کارشناسان دکور تضاد بین رنگ فرش‌ها و کفپوش‌های استفاده شده در طراحی دکوراسیون داخلی خانه، باعث خودنمایی هرچه بیشتر فرش‌ها می‌شود.

   

در صفحه
نمایش 305 - 320 از 483 آیتم
نمایش 305 - 320 از 483 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد
مقایسه 0