طرح تعویض فرش نو با کهنه

طرح تعویض فرش نو با کهنه

درک نیازهای مشتری و ارائه خدمات مطلوب به عزیزانی که به ما اعتماد میکنن همواره یکی از مهمترین دغدغه های مدیران مجموعه بازار الکترونیک فرش مشهد بوده در همین راستا تصمیم گرفتیم شرایطی رو فراهم کنیم که اگر کسی تصمیم داشت فرش نو تهیه کنه اما فرشهای قبلیش هنوز قابل استفاده هستن بتونه اونها رو با فرش نو عوض کنه تا اینجوری هم تو هزینه هاش هم صرفه جویی بشه و هم اینکه دیگه لازم نباشه یک وسیله نسبتا جا گیر رو تو خونه های کوچیک امروزی انبار کنه و از طرف دیگه اینکه شاید کسانی باشن که همین فرش کهنه بتونه کارشون رو راه بندازه.

در هر حال تصمیم گرفتیم طرح تعویض فرش نو با کهنه رو در شهر مشهد راه اندازی کنیم. الان ممکنه یه عده بگن شما چرا همه طرح هاتون رو تو مشهد اجرا میکنین؟! انگار خیلی هوای همشهریاتونو دارین . باید عرض کنم که نه اینجوریام نیست اما واقعن بعضی طرح ها رو نمیشه از راه دور پیاده کرد. اما خیالتون راحت به فکر بقیه هموطنانمون در شهر های دیگه هم هستیم و ان شاالله به زودی طرح های خوبی برای اونها هم در نظر میگیریم.

خب حالا این طرح تعویضتون به چه شکل اجرا میشه؟

قبل از پاسخ به این سوال باید بگم منظورمون از فرش کهنه فرشی هست که هنوز قابل استفاده باشه نه اینکه پوسیده باشه و یا پارگی داشته باشه. خلاصه اینکه دنبال فرش زیرخاکی نیستیم ها! اما بریم سراغ جزئیات، تو این طرح میتونید بعد از اینکه فرش جدیدتون رو انتخاب کردید با ما تماس بگیرید تا کارشناس ما حضوری به آدرستون مراجعه کنه و فرش قدیمیتون رو قیمت گذاری کنه بعد اگه قیمت اعلام شده مورد تاییدتون بود فرش قدیمیتون توسط ما خریداری میشه و مبلغش از فرش جدیدی که انتخاب کردید کسر میشه. البته طرح سرویس رایگان رفت و برگشت به فروشگاه رو هم که حتمن خبر دارید و میتونید از اونم استفاده کنید. بازم اگر سوالی داشتید حتمن با ما تماس بگیرید، با کمال میل پاسخگو خواهیم بود.

دفتر مرکزی: 05133128218

نوشته شده در 1396-04-18 توسط اخبار و مقالات فرش 0 7199

مقالات مرتبط

4 نوع فرش ماشینی موجود در بازار و تفاوت آنها با یکدیگر را بهتر بشناسید

بررسی و مقایسه انواع فرش ماشینی از لحاظ جنس و ماهیت الیاف، شانه و تراکم

تخفیف ویژه جهیزیه

ما برای زوج های جوانی که درسدد تهیه کردن جهیزیه میباشند تخفیف ویژه ای در نظر گرفته ایم که میتوانید جزئیات آن را در...

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0