برندها

  • فرش قیطران

    شرکت فرش قیطران در سال 1392 در فضایی به وسعت 55000 متر مربع فعالیت خود را آغاز نموده است این شرکت برای تولید محصولات خود از الیاف با کیفیت شرکت درالون آلمان استفاده مینماید. فرش قیطران با تکیه بر آخرین فناوری های پیشرفته در حوزه صنعت فرش ماشینی به ویژه دستگاه های تولید فرش ساخت وندویل و شرکت شونهر آلمان، و نیز به مدد بهره گیری از متخصان  کارشناسان مجرب، توانسته محصولات بسیار باکیفیت تولید و روانه بازار فرش ایران و بازارهای بین المللی نماید. عناوینی از قبیل: اولین تولید کننده فرش 1000 شانه و اولین تولید کننده فرش 1500 شانه حاکی از به روز بودن محصولات این شرکت می باشد.  تنوع بالای طرح و نقشه، طرح و رنگ اختصاصی و به روز،  ظرافت و لطافت فرش با کاهش پرزدهی از دیگر ویژگیهای بارز این شرکت است.

  • فرش پاتریس

    شرکت ستاره طلایی دلیجان از دهه ۶۰ فعاليت خود را در زمینه تولید انواع فرش ماشینی شروع نموده است. این شرکت از آن زمان تا کنون، تحت تاثیر مديريتی دانش‌محور و تمدن‌گرا و با استفاده از مدرن‌ترین تکنولوژي دنيا، الیاف با کیفیت شرکت درالون آلمان و کامل‌ترین دانش فني متخصصان ايرانی، بی‌مانند‌ترین طراحان ايران بهره جسته و یکی از با کیفیت تریین فرش های ماشيني کشور را تحت نام تجاری "فرش پاتريس" به بازار عرضه نموده است.

  • قالی سلیمان

    قالی سلیمان در سال 1361 تاسیس گردید، این شرکت فعالیت خود را با ریسندگی نخ آغاز و سپس با گسترش فعالیت، تولید فرش ماشینی را از سال 1371 شروع نمود. قالی سلیمان با دارا بودن زنجیره کامل تولید از رنگرزی، ریسندگی، بافندگی تا تکمیل، بصورت مستقیم در بازار حضور داشته و تامین سلایق و نظرات مصرف کننده را سرلوحه اهداف خود قرار داده است. قالی سلیمان با بازسازی و تکمیل خط تولید خود با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات و تکنولوژی روز دنیا، استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه‌ی موجود بویژه الیاف اکریلیک شرکت درالون آلمان، همچنان به رسالت ارائه محصول با کیفیت و مشتری مداری پایبند بوده و در این راه استوار ایستاده است.

حساب کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم