تابلو فرش 

اگر قصد خرید تابلو فرش برای منزلتان را دارید یا اینکه می خواهید از قیمت تابلو فرش در بازار داخلی مطلع شوید با ما همراه باشید. امروزه تابلو فرش ها یکی از عناصر جدایی ناپذیر در تزئین خانه های ایرانیان به شمار می روند که هم از اصالت خاصی برخوردارند و هم نقش مهمی در رونق اقتصادی کشور ایفا می کنند. خرید تابلوفرش ایرانی هم فال است هم تماشا، هم آن قدر زیبا هستند که از اروپائیان گرفته تا اعراب و چینی ها و آمریکایی ها آرزوی داشتن یکی از آن ها را دارند و هم آن قدر با برکتند که رونق سفره قالی بافان کشور را با خود به ارمغان می آورند. بازار الکترونیک شهر مشهد توانسته است ضمن ارائه با کیفیت ترین نخ و نقشه ها به بافندگان، حاصل دسترنج آن ها را که تابلو فرش هایی نفیس و زیباست، بدون واسطه و با مناسب ترین قیمت ها در اختیار مصرف کنندگان نهایی قرار دهد.

  • تابلوفرش دستباف
    تابلوفرش دستباف

    با توجه به اینکه قیمت تابلوفرش دستباف همانند فرش های دستباف با کیفیت الیاف و نحوه بافت آن ها ارتباط مستقیم دارد، در هنگام خرید تابلوفرش دستباف نیز باید به نکانی که در مقاله راهنمای انتخاب و خرید فرش دستباف به آن پرداخته ایم توجه ویژه ای داشته باشید. امیدواریم ضمن اعتماد به کارشناشان ما در بازار الکترونیک فرش مشهد یک خرید مطمئن و آسوده خاطر را تجریه نمایید.

  • تابلوفرش ماشینی
    تابلوفرش ماشینی

    اگر می خواهید از زیبایی طرح و نقشه تابلو فرش های ایرانی بهره مند شوید و در عین حال هزینه زیادی هم نپردازید، به شما تابلو فرش های ماشینی را پیشنهاد می کنیم. قیمت تابلوفرش های ماشینی پایین تر از تابلوفرش های دستباف است اما در هنگام انتخاب و خرید تابلو فرش های ماشینی نیز همچون فرش های ماشینی باید به میزان تراکم (طولی و عرضی) آن ها دقت کنید چرا که هرچه تراکم تابلوفرش ماشینی بالاتر باشد از ظرافت بیشتری برخوردار خواهد بود.

در صفحه
نمایش 1 - 16 از 44 آیتم
نمایش 1 - 16 از 44 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد
مقایسه 0