فرش ماشینی

بازار الکترونیک فرش مشهد به عنوان تنها مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات بازار فرش مشهد در فضای مجازی، امکان خرید  فرش از بازار فرش ماشینی مشهد را به صورت آنلاین و با پایین‌ترین قیمت در سراسر کشور فراهم نموده است. مجموعه ای عظیم و زیبا از با کیفیت ترین فرش های ماشینی ایران شامل تولیدات برترین برندهای فرش ماشینی کشور ؛ فرش مشهد ، فرش نگین مشهد ، فرش زمرد مشهد ، فرش پرشین مشهد و فرش آرا مشهد را می‌توانید با پایین‌ترین قیمت و ارسال رایگان در بازار الکترونیک فرش مشهد خریداری نمایید.  

زیرشاخه ها

 • انتخاب بر اساس تولید کننده

  امروزه یکی از روش‌های کسب اطمینان از کیفیت کالاهای موجود در بازار، شناخت تولید کننده و یا به عبارتی برند محصول است. در هنگام خرید فرش ماشینی نیز با توجه به وجود فرش‌های مختلف در بازار که از لحاظ کیفیت، تفاوت فاحشی با یکدیگر دارند، شناخت برند فرش از اهمیت فراوانی برخوردار است. البته با توجه به مقاله هشدار مهم در هنگام خرید فرش ماشینی که در همین پایگاه منتشر شده است، حتما باید از اصل بودن فرش مورد نظر خود اطمینان پیدا کنید. ای فرش مفتخر است که با ارائه برترین و شناخته شده‌ترین فرش‌های ماشینی تولید شده در کشور و تضمین اصل بودن آن گامی در راستای حمایت از مشتریان برداشته است.

 • فرش های 500، 700، 1000 و 1200 شانه

  هر فرش ماشینی دارای دونوع تراکم بافت می باشد که یکی تراکم عرضی و دیگری تراکم طولی نامیده می‌شود. تراکم عرضی فرش را شانه آن می‌گویند. شانه فرش عامل اصلی تعیین قیمت فرش ماشینی به شمار می‌رود چراکه با بیشتر شدن آن نقش‌ها ظریف‌تر می‌شوند. در حال حاضر فرش های تولید شده در شهر مشهد اعم از فرش مشهد، فرش نگین مشهد، فرش زمرد مشهد، فرش آرا مشهد و فرش پرشین مشهد با تراکم های 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه و 1200 شانه و از با کیفیت ترین الیاف شرکت درالون آلمان بافته می شوند.

 • انتخاب بر اساس رنگ زمینه

  صد و پنجاه سال پیش، ادگار آلن پو شاعر و نویسنده مشهور آمریکایی نوشت: «روح یك خانه فرش است.» گفته او به این معنی است كه فرش اساس طراحی خانه است و همه چیز به دنبال آن می‌آید. وقتی فرشی را برای یك اتاق انتخاب می‌كنید، چیدمان كلی اتاق را تعیین كرده‌اید، وقتی فرش یا فرش‌هایی را برای یك اتاق انتخاب می‌كنید، در واقع رنگ‌های اصلی آن اتاق را نیز تعیین كرده‌اید. انتخاب کردن فرش در ابتدا و بعد سراغ خرید مبلمان و دیگر وسایل رفتن بسیار راحت‌تر از راه‌های دیگر است.

  قبل از خرید فرش حتما رنگ کفپوش‌های منزل‌تان را که می‌خواهید فرش‌ها را روی آن پهن کنید در نظر بگیرید، اگر این کفپوش‌ها رنگ‌های خنثی دارند کار راحت‌تری را در پیش خواهید داشت، اما اگر کفپوش‌های خانه‌تان رنگ‌هایی مثل طیف قهوه ای دارد حتما فرش‌هایی را انتخاب کنید که با کفپوش‌ها هماهنگی داشته باشد، البته به گفته کارشناسان دکور تضاد بین رنگ فرش‌ها و کفپوش‌های استفاده شده در طراحی دکوراسیون داخلی خانه، باعث خودنمایی هرچه بیشتر فرش‌ها می‌شود

   

نمایش 21 - 40 از 493 آیتم